Teksti suurus

Kõrge kontrastsus

Kogemus aastast 1991
logo

Ettevõttest

AS Eesti Teed on asutatud Eesti Vabariigi valitsuse poolt turul tegutsenud viie teehooldele spetsialiseerunud äriühingu AS Pärnumaa Teed, AS Tartumaa Teed, AS Võrumaa Teed, AS Virumaa Teed ja  AS Saaremaa Teed liitmise tulemusel. 21.01.2021 jõustus ostu-müügi leping, mille tulemusena kuulub ettevõte nüüdsest Verston Ehitus OÜ-le.

Meie visioon on OLLA KÕIGE KONKURENTSIVÕIMELISEM KOMBINEERITUD TEEDE EHITUSE JA KORRASHOIU ETTEVÕTE EESTIS.

Meie ettevõte pakub erinevaid teedega seotud teenuseid  kõikjal Eestis ning oleme enda eesmärgiks seadnud liikleja igakülgse rahulolu. Seda väljendab ka meie missioon – HOOLDATUD TEE LIIKLEJALE.

Kõikide pakutavate teenuste kohta saate ülevaate rubriigist teenused või võite küsida otsekontaktide alt rubriigist meie inimesed. Oleme seadnud enda tegevustele läbi ettevõtte väärtuste kõrged kvaliteedi-, keskkonnanõuete ja  loodusressursside säästliku kasutuse kriteeriumid. Me hoolime oma töötajatest ja soovime olla sektoris üks parimaid tööandjaid nii töötingimuste kui töö tasustamise osas.

MEIE VÄÄRTUSED: Oleme töökas, vastutustundlik, usaldusväärne ja arenev partner.

Täpsemalt saad lugeda meie väärtustest SIIT

Tegutseme igapäevaselt selle nimel, et vältida oma töös huvi või situatsiooni, mis on või näib olevat konfliktis meie professionaalsete huvidega. AS Eesti Teed tegutseb vastutustundliku ettevõtjana lähtudes ettevõtte juhtimispoliitika alusel väljatöötatud käitumisnormidest ning kokkulepitud käitumisreeglitest – väljendame selget vastuseisu altkäemaksu või mistahes muu korruptiivse käitumise suhtes.

Parimate koostöösoovidega

Eesti Teed AS

NÕUKOGU:

Piret Aava, Märt Meerits ja Tauno Vanaselja

Üldkoosoleku otsused:

2020: (korralise üldkoosoleku otsus)

2019: (korralise üldkoosoleku otsus)

2018: (korralise üldkoosoleku otsus)

2017: (korralise üldkoosoleku otsus)

2016: (korralise üldkoosoleku otsus)

Ajalugu

Tänase AS Eesti Teed ajalugu kulgeb mööda teedevaldkonna arengut riiklikul tasandil (end. teedevalitused). Teedevaldkonna kujunemise loost saate aimu Maateeameti aastaraamatuid sirvides: https://www.mnt.ee/et/ametist/aastaraamatud?arhiiv=1

 • 1991

  Maanteeameti algus koos 15 maakondliku teedevalitsusega (EV taasiseseisvumise periood)

 • 1994

  Teedehoolde valdkonda hakkab jõudma tehnika põhjamaadest.

 • 1998

  Riiklikul tasandil võetakse vastu uued seadused – Teeseadus, Riigihangetesadus. Algab riiklike institutsioonide erastamisprotsess – teehoolde valdkonda tekivad erakapitalil põhinevad ettevõtted.

 • 2008

  Maanteameti maakondlikud teedevalitsuse vabastatakse töövõtja rollist ning hooldeosakondade baasilt moodustatakse maakondlikud äriühingud AS Võrumaa Teed, AS Pärnumaa Teed, AS Saaremaa Teed, AS Tartumaa Teed ja AS Virumaa Teed.

 • 2012

  15.märtsil kõik 5 Riigi äriühingud liidetatakse ja nende baasilt moodustatakse AS Eesti Teed, mis jätkab senises piirkondades teehoolet ja teede ehitustegevust.

 • 2016

  27.septembril otsustab Vabariigi Valitsus lõpetada teehoolde sisetehingud aastaks 2018 ja võtta suund liikumiseks vabale turule. 03.10.16 lepitakse sisetehingu osapoolte poolt kokku (Maanteeamet ja Eesti Teed AS), et senised lepingud kehtivad kuni 31.10.2017.

 • 2017

  Alates 01.11.2017 hooldab Eesti Teed AS riigimaanteid korrashoiulepingute alusel Saaremaal, Võrumaal ja Lääne-Virumaal, lisaks veel Tartumaal. 2018 aasta 01.veebruarist alustatakse teede korrashoiutöödega Keila piirkonnas Harjumaal.

Kinnistute ja tehnika müük

Müügis olevad kinnistud ja tehnika on pakkumisel portaalis osta.ee.