Teksti suurus

Kõrge kontrastsus

Kogemus aastast 1991
logo

Töötamine ja praktika

Organisatsioonina tegutseme igapäevaselt selle nimel, et meie töötajad tunnevad ennast töökeskkonnas väärtustatuna. Värbamisel otsime inimesi, kellel on olemas varasem kvalifikatsioon või soov ja tahe panustada teede valdkonda. Ettevõtte edu järjepidevuse tagamiseks peame oluliseks järelkasvu ja töötajate arengut. Usume elukestva õppe väärtusesse ja panustame töötajate täiendõppesse. Julgustame inimesi avaldama oma arvamust ja toetame nende soovi panustada nii enda kui organisatsiooni arengusse. Üheks ettevõtte tugevuseks on kindlasti erinevate vanusegruppide esindatus koosseisus.   Tööandjana pakume tuge erialasele arengule, aitame kaasa pühendumist ja tulemuslikkust soodustava organisatsioonikultuuri edendamisele ning väärtustame tervislikke eluviise.

Teame, et igaüks on osa sellest, et moodustuks suurepärane tervik. Ühistunnet loovad ühised sündmused nagu suvepäevad ja jõulupeod.

Lühike stiilinäide meie meeskondlikust ühisüritusest on nähtav siit.

 

Meie väärtused:

Asjatundlikkus – meil on oskustega töötajad

Usaldusväärsus – peame kinni antud lubadustest

Operatiivsus – oleme paindlikud ja reageerime muutustele

Avatus – oleme ausad ja meie tegevused on läbipaistvad

Keskkonnahoid – tegutseme ressursisäästlikult

 

Tule praktikale!

Kui õpid teedeehituse valdkonna kutseõppes või oled omandamas valdkondliku kõrgharidust, kandideeri meile praktikale. Oma nägemus, milliseid tegevusi soovid praktika käigus läbida ning milliseid kompetentse omandada saada personalijuhile Dzintra Kalm.

Dzintra Kalm

Personalijuht

Võta ühendust

Võta ühendust